Spolupracujeme

 

www.wup.cz

Děkujem firmě Warm Up, jmenovitě panu Michalu Drásalovi za podporu v naší činnosti. Rádi opět pomůžeme při pořádání akcí Warm Up.

 

 Ve spolupráci s Kalendářem Liberecka nás můžete vidět na akci S rodinou do Vesce. Zde děláme zdravotnický dozor a ukázky první pomoci a resuscitace.

 

Automobilové závody do Vrchu. Zajišťujeme zde kompletní zabezpečení závodů od  pořadatelské skupiny, řešení nehod, úklid traťě,atd.

METEO VČASNÉ VAROVÁNÍ O.S. se snaží informovat před hrozbou nebezpečných doprovodných jevů,aktuálním stavem počasí,výhledem na další hodiny a dny pro jednotlivá místa v ČR.Další vize/poslání najdete v informacích o stránce.

 

Mise
Stránky slouží jako aktuální informační portál (METEO) Včasné varování. Upozorňujeme na hrozbu nebezpečných doprovodných jevů. Dále sledujeme : aktuální stav počasí, výhled na další hodiny a dny pro jednotlivá místa v ČR a další. Díky naší aktuální meteorologické FB stránce jsme schopni upozorňovat/informovat celou veřejnost a to z našich dat, ale i ze zdrojů které uvádíme.
Popis
Stránky slouží jako aktuální informační portál (METEO) Včasné varování. Návštěvníky se snažíme informovat před hrozbou nebezpečných doprovodných jevů, aktuálním stavem počasí, výhledem na další hodiny a dny pro jednotlivá místa v ČR. Díky naší aktuální meteorologické FB stránce jsme schopni upozorňovat/informovat, celou veřejnost a to z našich dat, ale i ze zdrojů které uvádíme.

 

Kontakt

Rescue team Liberec

rescueteamliberec@seznam.cz

Sídlo organizace :
Voskovcova 354
Stráž nad Nisou
463 03

Velitel jednotky
p. Strach 608 924 313
Zástupce velitele
p. Geisler 739 313 391
Tisk. mluvčí
pí. Strachová 608 751 377

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena: Rescue team Liberec o.s.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode