Spolupracujeme

 

www.wup.cz

Děkujem firmě Warm Up, jmenovitě panu Michalu Drásalovi za podporu v naší činnosti. Rádi opět pomůžeme při pořádání akcí Warm Up.

 

 Ve spolupráci s Krajsou nemocnicí Liberec a.s. pořádám pro děti na dětském oddělení, dětské JIP a ostatních dle požadavků Mikulášskou nadílku.

 


METEO VČASNÉ VAROVÁNÍ O.S. se snaží informovat před hrozbou nebezpečných doprovodných jevů,aktuálním stavem počasí,výhledem na další hodiny a dny pro jednotlivá místa v ČR.Další vize/poslání najdete v informacích o stránce.

 

Mise
Stránky slouží jako aktuální informační portál (METEO) Včasné varování. Upozorňujeme na hrozbu nebezpečných doprovodných jevů. Dále sledujeme : aktuální stav počasí, výhled na další hodiny a dny pro jednotlivá místa v ČR a další. Díky naší aktuální meteorologické FB stránce jsme schopni upozorňovat/informovat celou veřejnost a to z našich dat, ale i ze zdrojů které uvádíme.
Popis
Stránky slouží jako aktuální informační portál (METEO) Včasné varování. Návštěvníky se snažíme informovat před hrozbou nebezpečných doprovodných jevů, aktuálním stavem počasí, výhledem na další hodiny a dny pro jednotlivá místa v ČR. Díky naší aktuální meteorologické FB stránce jsme schopni upozorňovat/informovat, celou veřejnost a to z našich dat, ale i ze zdrojů které uvádíme.

 

Kontakt

Rescue team Liberec

rescueteamliberec@seznam.cz

Sídlo organizace :
Voskovcova 354
Stráž nad Nisou
463 03

Velitel jednotky
p. Strach 608 924 313
Zástupce velitele
p. Kyncl 722 776 473
Tisk. mluvčí
pí. Strachová 734 741 079

Transparentní účet - 2100418796 / 2010

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena: Rescue team Liberec o.s.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode